Beyazay 27 yaşında

Beyazay 27 yaşında

Türkiye Beyazay Derneği 27 yaşında..

Kıymetli Beyazay Ailesi,

7 Mart 1992 yılında bir grup görme engelli üniversiteli gencin bir araya gelerek kurduğu derneğimiz bugün 27 yaşında.

Dil, din, ırk, düşünce ayrımı yapmadan tüm engel gruplarına yönelik çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Sorumluluklarımızın ve omuzlarımızın üzerindeki yükün farkındayız.

Yurtiçi ve yurtdışında engellilere hizmet sunan siz değerli şubelerimizin, toplumun en ihmal edilen gruplarına yönelik pozitif çalışmalar yapması hepimizi gururlandırıyor. Gelecek için içimize umut tohumları ekiyor.

Bugüne kadar ikisi Cumhurbaşkanlığı himayelerinde olmak üzere bir çok projeye imza attık. Yurt çapında engelliler ile ilgili toplumsal farkındalık oluşturduk.

Önümüzdeki süreçte başta engellilerin istihdamı olmak üzere birçok projeyi ulusal düzeyde hep birlikte hayata geçireceğiz.

Engellilere yönelik önemli gün ve haftalar başta olmak üzere birçok günde yapacağımız çalışmalarla Beyazay'ın sesini her kesime duyuracağız.

Kuruluşumuzun 27. yılını kutladığımız bu günde siz değerli şube başkanlarımızın, yönetim kurulu üyelerinizin ve Beyazay'a gönül veren dostlarımızın yapmış olduğu çalışmalara gönülden teşekkürlerimi sunuyorum . Tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum

Nejla SÜMER

Türkiye Beyazay Derneği Genel Başkanı

Hidroterapi Havuzumuz Açıldı

 9 Mart 2019 Cumartesi

Beyazay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'mizin Hidroterapi Havuzu Sn Zeynep Turan Hanımefendinin bağış ve katkılarıyla açıldı.

Devamı

CEMAL REŞİT REY KONSERİ

 10 Aralık 2018 Pazartesi

"ENGELLERİ AŞMAK İÇİN HAREKET" projesi ile Türkiye Beyazay Derneği Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi çocukları ve Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin birlikte hazırladıkları muhteşem koro gecemizi gerçekleştirdik.

Devamı

Beyazay 27 yaşında

 7 Mart 2019 Perşembe
Devamı

Okulumuza Sesli Okuma Kabini Kuruldu

 9 Mart 2019 Cumartesi

Türkiye Beyazay Derneği'nin Kartal Rehabilitasyon Merkezi'nde sesli okuma kabini kuruldu.

Devamı

BENİM GÖZÜMDEN OTİZM RESİM YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

 26 Mayıs 2022 Perşembe

Beyazay ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği "Benim Gözümden Otizm" adlı resim yarışması ödül törenine

Devamı
WhatsApp Hattı
0 533 020 20 33